CNC frezavimo paslaugos

CNC frezavimas yra greitas ir ekonomiškas procesas, kurio metu galima pagaminti pagal užsakymą sukurtą gaminį, naudojant daugiataškius besisukančius pjovimo įrankius, valdomus kompiuterine sistema. Šis procesas apjungia mechaninius, elektrinius, cheminius ir šiluminius procesus vienoje sistemoje. CNC frezavimo metu galima apdirbti įvairiausias medžiagas, įskaitant metalą, medį, stiklą ir plastiką.

Net sudėtingos konstrukcijos baldai ir komponentai gali būti gaminami ekonomiškai ir tiksliai. Ši technologija užtikrina praktiškai neribotas galimybes. CNC staklės, skirtos efektyviam ir tiksliam medžio masyvo, plokščių, langų ir durų bei kompozicinės medžiagos apdirbimui. UAB ULVENA gali išfrezuoti gaminį pagal kliento pageidavimus, naudojant jo pateiktus arba pagal įmonėje paruoštus brėžinius.

Konsultacijai gauti prašome kreiptis: gamyba@ulvena.lt  | +37064338807 

Lanksti kainų politika

Didelis darbo efektyvumas sumažina paslaugų kainą. Frezavimo kainos mūsų kainoraštyje yra vienos konkurencingiausių Lietuvoje! Dideli frezavimo kiekiai apskaičiuojami specialiomis didmeninėmis kainomis ir aptariami su užsakovu individualiai.

Frezavimo kokybė

Mes dirbame tik su nauju pjovimo įrankiu - detalių kraštuose nėra deginimo žymių. Patyrę operatoriai nuolat stebi visas frezavimo operacijas - tikrina brėžinius, pjovimo įrankio būklę, sureguliuoja greičio režimus ir pan. Kokybiškas medžiagas perkame iš patikimų ir patikrintų tiekėjų.

Darbas rezultatui

Gavus projektą, kartais reikia jį pakeisti ar papildyti. Nepriklausomai nuo priežasčių, mes nemokamai pritaikysime projektą pagal jūsų norus ir pasieksime rezultatą, kurio tikėjotės. Juk mums tai labai svarbu.

Pagrindinės paslaugos

Mes padedame baigti brėžinius, įsigyti medžiagas, frezuojame, pakuojame produktus ir, jei reikia, sandėliuojame. Medžiagos gali būti mūsų arba užsakovo. Randame laiko sutvarkyti net ir skubiausius užsakymus.

Dirbame visoje Lietuvoje

Atstumas mums nėra kliūtis ir jūs nepatirsite sunkumų bendraudami. Mes turime didelę nuotolinio darbo patirtį. Ieškant kompetentingo dizainerio, jums nereikės apeiti dešimčių baldų parduotuvių.

Darbo patirtis

Frezavimo maketus kuria specialistai, turintys daugiau nei 10 metų patirtį. Masinę gamybą pradedame tik patvirtinę bandomąją kopiją.

Sužinokite frezavimo kainą
Pradėti

Kaip pateikti užsakymą frezavimui?


Užsakyti frezavimą labai paprasta. Paruoškite medžiagą, kuri mums padės teisingai suprasti užduotį.

Aiški ir išsami užduotis daugeliu atvejų gali sumažinti frezavimo išlaidas ir medžiagų pirkimo biudžetą. Kitas didelis pliusas – žymiai sumažinama tikimybė dėl klaidų bendradarbiaujant.

Užduotis turėtų apimti:

 • Gaminio maketas vektoriniu formatu;
 • Medžiagos specifikacija;
 • Nurodykite, kieno medžiagos – mūsų ar užsakovo;
 • Gaminamas kiekis;
 • Norai etiketėms, pakavimui, siuntimo sąlygoms;
 • Ir kita informacija, kuri gali būti svarbi.

Kokio tipo failus pateikti?

Praktika rodo, kad daugiausia klausimų kyla ruošiant brėžinius. Kadangi CNC veikia per kompiuterio sąsaja, mes dirbame su piešiniais tik vektoriniu (elektroniniu) formatu.

Failuose turėtų būti tik frezavimui skirti vektoriniai objektai ir būtiniausias būtinosios informacijos kiekis – dydžiai, medžiagos, cirkuliacija, frezavimo gylis ir kt.

 • Failų formatai – .dwg (iki 2000 versijos), .cdr (iki 16 versijos), .ai ir .eps (iki CS5)
 • Išskirtinai 2D, 2,5D
 • Mastelis 1: 1
 • Matmenys milimetrais
 • Rastriniai vaizdai galimi tik kaip papildoma vizualizacija.
 • Visos kreivės yra uždaros, be užpildų, persidengiantys vienas ant kito kontūrai, dvigubos linijos.
 • Šriftai kreivėse

Už failus neatitinkančius reikalavimų taisymą, mokama papildomai.

Produktai

“Genesis” kolekcija

Paštas bendrai informacijai info@ulvena.lt