Gaminio dizainas

Funkcionalūs ir minimalistiniai baldai projektuojami su orientacija į kokybę bei dėmesį detalėms.

Įmonėje teikiamos 3D modeliavimo paslaugos – bet kokia baldo koncepcija gali būti paversta 3D modeliu ir realiai pateikta, sklandžiai integruojant funkcionalumą ir estetiką. UAB ULVENA siekia įgyvendinti klientų baldų vizijas, suderindama jų poreikius ir įmonės komandos profesionalų požiūrį taip, kad klientams nekiltų jokių abejonių.

Konsultacijai gauti prašome kreiptis: dizainas@ulvena.lt  I +37068908406

Paprasta užsakyti, lengva gauti

Jūs pasirenkate dominančią paslaugą

Mes su jumis susisiekiame ir suderiname detales

Gavę konsultaciją, jūs apsisprendžiate dėl gamybos

Iškart po apmokėjimo mes pradedame projektuoti

Per 2–7 dienas atsiunčiame galutinį projektą!

Patraukli kaina

Kitų gamintojų siūlomi „nemokami“ projektai yra vienodo ir to paties tipo, jiems trūksta išskirtinumo. Mūsų projektai yra gražūs, individualūs ir turintys vertę.

Profesionalus požiūris

Mes ne tik piešiame paveikslėlį, bet ir sukuriame kompetentingą dizaino projektą, apgalvotą iki mažiausios detalės. Mes įgyvendiname jūsų norus ir pateikiame rekomendacijas, remdamiesi ilgamete patirtimi.

Darbas rezultatui

Gavus projektą, kartais reikia jį pakeisti ar papildyti. Nepriklausomai nuo priežasčių, mes nemokamai pritaikysime projektą pagal jūsų norus ir pasieksime rezultatą, kurio tikėjotės. Juk mums tai labai svarbu.

Įgyvendinamas projektas

Mūsų praktinės žinios gaminant ir surenkant baldus padės paruošti įgyvendinamą projektą. Visuose eskizuose bus pateiktos būtinos rekomendacijos gamintojui, o jums nekils abejonių dėl baldo naudojimo praktiškumo.

Dirbame visoje Lietuvoje

Atstumas mums nėra kliūtis ir jūs nepatirsite sunkumų bendraudami. Mes turime didelę nuotolinio darbo patirtį. Ieškant kompetentingo dizainerio, jums nereikės apeiti dešimčių baldų parduotuvių.

Asmeninis baldų parinkimas

Mes suprantame ne tik apie baldus, bet ir siūlome integruotą požiūrį: kompetentingai pakonsultuosime ir parinksime jūsų patalpos baldų sprendimus. Neabejokite ir nedvejokite dėl savo pasirinkimų, mes padarysime viską už jus, siūlydami, ko gero, geriausią sprendimą!

Lankstus bendradarbiavimas

Pritaikomas bet kokiems reikalavimams. Mes atsižvelgiame į jūsų darbo grafiką, gamybos galimybes ir derybų su klientais ypatybes.

12 Metų patritis

12 metų trunkantis nuolatinis darbas kuriant baldų dizaino projektus ir juos realizuojant. Profesionalus požiūris, nauja išvaizda, aukštos kokybės projektai, kuriuos 100% įmanoma realizuoti.

Aukštas prikėjų lojalumas

Žinome atsakymus į daugelį klausimų apie baldus, mandagiai ir kvalifikuotai tariamės, klausomės ir išklausome klientą. Kuriame kokybiškus, iki smulkmenų apgalvotus projektus, maksimaliai atspindinčius kliento poreikius ir net šiek tiek viršijančius jo lūkesčius.

Produktai

“Genesis” kolekcija

Paštas bendrai informacijai info@ulvena.lt