Interjero dizainas

UAB ULVENA teikia patrauklius ir praktiškus sprendimus kliento norimo dizaino atžvilgiu.

Kuriant interjero dizainą orientuojamasi į kliento poreikių, mados tendencijų, finansinių galimybių bei UAB ULVENA komandos profesinių žinių suderinimą, siekiant maksimalaus rezultato. UAB ULVENA profesionalai rūpinasi visu interjero kūrimo procesu – nuo kliento idėjos, brėžinių, komponentų parinkimo iki galutinio interjero įgyvendinimo kliento erdvėje.

Konsultacijai gauti prašome kreiptis: dizainas@ulvena.lt  I +37068908406

Paprasta užsakyti, lengva gauti

Jūs pasirenkate dominančią paslaugą

Mes su jumis susisiekiame ir suderiname detales

Gavę konsultaciją, jūs apsisprendžiate dėl gamybos

Iškart po apmokėjimo mes pradedame projektuoti

Per 2–7 dienas atsiunčiame galutinį projektą!

Kainos ir kokybės santykis

Interjero projektavimo metu kompetentingai paskirstome kliento biudžetą, kad pasiektume geriausią rezultatą, neišleisdami milžiniškų pinigų.

Projekto vizualizacija

3D vizualizacijos etape jūs turėsite galimybę pamatyti jūsų interjero fotorealistinius vaizdus, įvertinti stilių, spalvų schemą, medžiagų derinį, baldus ir dekorą.

Darbas rezultatui

Gavus projektą, kartais reikia jį pakeisti ar papildyti. Nepriklausomai nuo priežasčių, mes nemokamai pritaikysime projektą pagal jūsų norus ir pasieksime rezultatą, kurio tikėjotės. Juk mums tai labai svarbu.

Statybos technologijų supratimas

Projektuojamas dizainas aiškiai suprantamas, o idėjos praktiškai įgyvendinamos realiame gyvenime.

Dirbame visoje Lietuvoje

Atstumas mums nėra kliūtis ir jūs nepatirsite sunkumų bendraudami. Mes turime didelę nuotolinio darbo patirtį. Ieškant kompetentingo dizainerio, jums nereikės apeiti dešimčių baldų parduotuvių.

Asmeninis baldų parinkimas

Mes suprantame ne tik apie baldus, bet ir siūlome integruotą požiūrį: kompetentingai pakonsultuosime ir parinksime jūsų patalpos baldų sprendimus. Neabejokite ir nedvejokite dėl savo pasirinkimų, mes padarysime viską už jus, siūlydami, ko gero, geriausią sprendimą!

Lankstus bendradarbiavimas

Pritaikomas bet kokiems reikalavimams. Mes atsižvelgiame į jūsų darbo grafiką, gamybos galimybes ir derybų su klientais ypatybes.

Koncepcija - eskizas

Mes parengsime interjero koncepciją, pasiūlysime jums spalvų schemą, tūrinius sprendimus interjere. Remdamiesi koncepcija, mes parinksime baldus ir medžiagas.

Individualiai suprojektuotas interjeras

Dėl surenkamos išsamios informacijos apie kiekvieno kliento poreikius ir išsamios techninės užduoties paruošimo, interjerai yra patogūs kasdieniam gyvenimui.

KĄ MES SIŪLOME?

Mes parengsime gyvenamojo būsto koncepciją-idėją

Mes pasirenkame natūralias medžiagas ir ekologiškus baldus

Mes sukuriame visus reikalingus brėžinius statybai.

Mes perimsime projekto įgyvendinimą ir atlaisvinsime jūsų laiką

Produktai

“Genesis” kolekcija