Ulvena - Apie
Ulvena - Apie

Apie mus

UAB ULVENA yra ambicinga modernaus loft stiliaus minimalistinių baldų gamybos ambasadorė. Šiuolaikiški minimalistiniai baldai pašalina viską, kas yra perkrauta ir nereikalinga, todėl akiai lieka galimybė gėrėtis švariomis baldų linijomis. Aptakus minimalistinis baldo dizainas atrodo puikiai bei apjungia formą ir funkciją. UAB ULVENA kuriamų baldų forma ir funkcijos paprastumas atkreipia dėmesį tiek jūsų namuose, tiek profesinėje sferoje. Baldų gamyboje skiriamas dėmesys detalėms ir originalumui bei naudojamas tikras medis, todėl gaminys yra patrauklus akiai, kokybiškas, jaukus ir ilgalaikis.

Teikiamos gaminio ir interjero dizaino, baldų gamybos bei CNC frezavimo paslaugos. Platus minimalistinių gaminių spektras – nuo įvairių rūšių stovų ir vazonų gėlėms iki baro, virtuvės, valgomojo kėdžių, taburečių, staliukų ir kt. Individualūs klientų pageidavimai, vizijos ir poreikiai įgyvendinami profesionalios UAB ULVENA komandos. Dizaino studija ir gamybinės patalpos vienoje erdvėje suteikia galimybę tiesioginiam bendravimui tarp įmonės ir kliento bei pačios įmonės viduje.

Savo veikloje UAB ULVENA vadovaujasi kokybės, minimalizmo ir profesionalumo principais bei siekia maksimaliai išpildyti kliento lūkesčius.

Susisiekite su mumis